Entreeprijzen

Tarieven

‘Bij Museum BroekerVeiling krijg je echt waar voor je geld, ruim 3 uur lang plezier!’

Tarieven

Stap in het leven van de tuinder (circa 3 uur)

Toegang tot het museum inclusief demonstratieveiling, rondvaart (naar gelang het weer met een open of dichte boot), audiotour en exposities.

    2017
Volwassenen   € 17,00
Volwassenen met Langedijker Pas                                   € 11,40
CJP   € 15,00
Kinderen 4 t/m 12 jaar   € 9,00
Kinderen 4 t/m 12 jaar met Langedijker Pas   € 6,05
Kinderen t/m 3 jaar   gratis
Museumkaart   gratis
ANWB Fietspas   15% korting
Vrienden van Museum BroekerVeiling   gratis
Kijk- en doeroute   gratis
Audiotour (Museumkaarthouders betalen € 2,00)   gratis
Rondleiding   (vooraf telefonisch reserveren)         € 20,00

Let op! Voor onze evenementen gelden mogelijk afwijkende prijzen. Mocht dit het geval zijn, dan staat dat genoteerd op de evenementen pagina.

Keurtocht voor kinderen

Nu ben jij de keurmeester en mag je van alles keuren. Een leuke en leerzame speurtocht.
€ 1,00 per kind

Schuitje huren

Vaar op eigen gelegenheid door de Oosterdel en langs het bijzondere gebied het Rijk der Duizend Eilanden (maximaal acht personen per schuit).
€ 25,00 per uur

Vooraf uw tickets online bestellen? Klik hier!