herfstvakantie 2025

Herfstvakantie 2025
Tijdens de herfstvakantie is het museum iedere dag geopend (ook op maandag)! Kom gezellig langs en geniet van de rondvaart, demonstratieveiling en vele extra's.
Programma
Het museum is tijdens de herfstvakanties iedere dag open van 10.00 tot 17.00 uur. Kom op tijd zodat je alles kan meemaken! Naast de tentoonstellingen, audiotour, de rondvaart en de demonstratieveiling hebben we ook nog een aantal extra activiteitenprogramma:
Iedere dag:
Speurtocht
Rondvaart
Demonstratieveiling
Maandag 20 t/m zaterdag 25 oktober:
Proeflab, thema Poep! (van 11.00 - 15.00 uur)
Deze herfstvakantie opent het Poeplab in het museum. Weet jij hoe drol er uit ziet en waarom? Dit heeft een heleboel te maken met hoeveel vezels je eet. In het Poeplab ga je onderzoeken wat vezels nou eigenlijk zijn, waar ze in zitten (en waar niet), en ga je proberen de perfecte drol (van klei 😉) te kneden!
Dinsdag 21 oktober en vrijdag 24 oktober:
Knutselen met Behoud Westfries Kostuum (13.00 - 16.00 uur)
Woensdag 22 oktober:
Kaarsen maken (vanaf 13.00 uur) extra kosten € 3,- per persoon
Donderdag 23 oktober:
Herfstknutselen (13.00 - 16.00 uur)
Alle bovengenoemde activiteiten zitten in de standaard museumprijs inbegrepen. Toegang tot het museum is gratis met een Museumkaart en VIP-Kaart van de VriendenLoterij.
Kom gezellig langs en koop nu je tickets!
Reserveer vast je kaartje online. Een familieticket kost € 49,- voor twee volwassenen en twee kinderen van 4-12 jaar. Met een museumkaart of VIP-KAART van de VriendenLoterij is de toegang gratis.