New

Lezing Arjan Postma

Arjan Postma

Lezing 25 januari: Arjan Postma

Ontdek de natuur door andere ogen

Natuurkenner Arjan Postma komt op zondag 25 januari naar Museum BroekerVeiling! Hij geeft verrassende perspectieven op planten en dieren bij ons om de hoek en de wisselwerking tussen mens en natuur. Veel probleemplanten of probleemdieren zijn veel minder problematisch dan we denken – maar dan moeten we ze wel anders benaderen. Verandering is niet altijd superslecht, maar vooral anders en soms moet je er iets mee. Van de rat en de gans tot de Amerikaanse rivierkreeft – Arjan laat je de wereld door hun ogen zien. Na de lezing kijk je anders naar wat nu zo gewoon (en soms vervelend) lijkt.

Praktische informatie

  • Wanneer? zondag 25 januari 2026, om 14.00 uur

  • Waar? Museum BroekerVeiling

  • Wat kost het? € 7,50 incl. koffie/thee en wat lekkers. Gratis met Museumkaart of VIP-Kaart.

Aanmelden lezing

Op zondag 25 januari om 14.00 uur geeft Arjan Postma een boeiende lezing. En jij kunt hier gratis bij zijn. Je kunt je aanmelden via info@broekerveiling.nl o.v.v. Lezing Arjan Postma. Na afloop is er gelegenheid om nog wat te drinken en na te praten. (consumpties zijn voor eigen rekening).

Kom gezellig langs en bezoek ook het museum!

Ben je enthousiast geworden over de lezing bij Museum BroekerVeiling? En wil je dan ook gelijk wel het museum bezoeken inclusief rondvaart en demonstratieveiling? Wacht dan niet langer en boek nu je tickets via de knop hieronder.

Boek hier je tickets!
Volgende