Uitje met kinderen Noord-Holland

De Broekerveiling is de beste keus als uitje met kinderen Noord-Holland.

Zoek je een leuk uitje met kinderen Noord-Holland deze meivakantie? Denk dan eens aan een bezoekje aan Museum BroekerVeiling in Broek op Langedijk. Dit museum is super trots, want het was de allereerste plek waar groenten werden geveild op boten. Je kunt hier echt meedoen met zo'n veiling, zoals ze dat vroeger deden. Het is een plek vol geschiedenis en cultuur waar jong en oud van kunnen genieten. Je leert er van alles en het is echt interactief. Veel mensen vinden dit een van de gaafste musea van het land. Dus kom langs en beleef een dag vol avontuur en leerzame ontdekkingen!

Plan je uitje met kinderen hier!
Leuk met kinderen!

Ontdek de Broekerveiling met het hele gezin!

"Leuk uitje in de vakantie met onze kinderen. Ze mogen zelf veilen en je kunt ook nog een rondvaart door de sloten van Langedijk maken, het was erg leerzaam ook."

Verwachtingen voor uw bezoek aan Museum BroekerVeiling

Museum Broekerveiling, gelegen in het mooie Broek op Langedijk, staat bekend om zijn lange geschiedenis in de tuinbouw en is een belangrijk stukje agrarische geschiedenis. Het bijzondere aan dit museum is dat het op dezelfde plek staat als waar in 1887 de allereerste veiling op boten plaatsvond. Hier kun je echt een kijkje nemen in hoe het er toen aan toeging bij de veilingen, wat de basis heeft gelegd voor hoe veilingen tegenwoordig werken. Met oude gebouwen, boten en gereedschappen laat het museum zien hoe het vroeger was en je kunt zelfs meedoen aan een veiling als je wilt.

Tijdens uw uitje met kinderen in Noord-Holland tijdens de meivakantie, kun je bij Museum Broekerveiling meedoen aan een echt veilingavontuur in de oude veilingzaal. Het is een geweldige kans om te leren hoe je moet bieden en het zelf uit te proberen. Ook kun je een boottocht maken door het prachtige Rijk der Duizend Eilanden. De schipper vertelt verhalen over hoe vroeger de tuinders leefden en werkten, wat super interessant is. Als je meer wilt weten over het museum en de geschiedenis erachter, kun je een audiotour of een rondleiding volgen. Dan leer je echt alles over de veilingcultuur en hoe die onze samenleving heeft beïnvloed.

uitje-met-kinderen-broekerveiling

Activiteiten Tijdens uw Uitje met Kinderen in Noord-Holland

Ontsnap aan de dagelijkse routine en maak je meivakantie extra bijzonder met een leerzaam uitje met kinderen aan Museum BroekerVeiling. Dit museum, gelegen in Noord-Holland, biedt veel meer dan alleen maar kijken naar tentoonstellingen. In het PROEFLAB, een speciale ruimte in het museum, kunnen bezoekers van alle leeftijden meedoen aan leuke experimenten. Hier leer je van alles over hoe voedsel wordt gemaakt en hoe we goed voor onze planeet kunnen zorgen. Het lab laat je op een praktische manier ontdekken hoe planten groeien in verschillende soorten grond en hoe we water kunnen zuiveren.

En als je niet naar het museum kunt komen, is er nog steeds een optie! Het Reizende PROEFLAB komt dan gewoon naar jou toe. Dit is een mobiele versie van het lab die tot 15 tot 18 mensen kan verwelkomen. Het biedt dezelfde leuke ervaringen als het lab in het museum zelf. Dit is perfect voor scholen, clubs en andere groepen die op zoek zijn naar een educatieve en leuke activiteit. Het Reizende PROEFLAB maakt wetenschap op een leuke manier toegankelijk voor iedereen!

Uitje met kinderen naar Museum Broekerveiling

Groepsarrangementen voor uw uitje met kinderen in Noord-Holland

Wil je een geweldige dag beleven in Noord-Holland? Dan zijn de groepsarrangementen van Museum BroekerVeiling echt iets voor jou! Elk arrangement is met zorg samengesteld om jou en je groep een complete ervaring te bieden die ongeveer vijf uur duurt. Je hebt de keuze uit twee opties: 'Rust, Ruimte en Frisse Lucht I' en 'Rust, Ruimte en Frisse Lucht II'.

Het verschil zit hem in de volgorde van de activiteiten en wanneer je gaat eten. Bij 'Rust, Ruimte en Frisse Lucht I' begin je met koffie of thee en gebak, dan volgt een rondleiding, een boottocht, een lekkere lunch en een veiling. Bij 'Rust, Ruimte en Frisse Lucht II' begin je met lunch, dan volgt de rondleiding en boottocht, en de dag eindigt met een veiling en borrel met hapjes.

Beide opties beloven een dag vol plezier en leren, afgestemd op wat jij het leukst vindt. Wat je ook kiest, een bezoek aan Museum BroekerVeiling staat garant voor een unieke ervaring waarbij je de geschiedenis van het oudste doorvaarveilingmuseum van Nederland kunt ervaren. Het is een van de leukste plekken voor een uitje met kinderen in Noord-Holland!

Ontdek ons geweldige uitje nu!